Permission Report (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Permissions
az: İcazələr

en: @module module
az: @module modulu
