Permission Report (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Roles
de: Rollen

en: Role
de: Rolle

en: Users
de: Benutzer

en: Anonymous
de: Gast

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: @module module
de: Modul @module

en: 1 user | @count users
de[0]: 1 Benutzer
de[1]: @count Benutzer
