Permission Report (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: @module module
dz: @module  ཚད་གཞི།

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།
