Permission Report (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Permissions
et: Õigused

en: @module module
et: @module moodul

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat
