Permission Report (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: @module module
fi: moduuli @module

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää
