Permission Report (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Roles
it: Ruoli

en: Role
it: Ruolo

en: Users
it: Utenti

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Permissions
it: Permessi

en: @module module
it: modulo @module

en: 1 user | @count users
it[0]: 1 utente
it[1]: @count utenti
