Permission Report (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Roles
jv: Parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: @module module
jv: modul @module
