Permission Report (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು
