Permission Report (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: @module module
lv: @module modulis

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju
