Permission Report (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
