Permission Report (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Permissions
uk: Повноваження

en: @module module
uk: Модуль @module

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів
