Permission Set (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet
