Permission Set (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Permission
oc: Dreit

en: Save permissions
oc: Enregistrar los dreits d'accès
