Permission Set (1.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி
