Permission Set (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Permission
da: Tilladelse

en: custom
da: tilpasset

en: Save permissions
da: Gem tilladelser
