Permission Set (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja
