Permission Set (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Permissions
it: Permessi

en: Permission
it: Permesso

en: custom
it: personalizzato

en: Save permissions
it: Salva i permessi
