Permission Set (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan
