Permission Set (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
