Permission Set (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Permissions
tr: İzinler

en: Permission
tr: İzinler

en: custom
tr: özel

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet
