Permission Set (9.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
