Permission Set (9.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
