Permission Set (9.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Permissions
el: Άδειες

en: Permission
el: Άδεια

en: Save permissions
el: Αποθήκευση αδειών
