Permission Set (9.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn
