Permission Set (9.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: ID
vi: Mã

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Group Name
vi: Tên nhóm

en: Permissions
vi: Quyền

en: Permission
vi: Quyền

en: custom
vi: tự chọn

en: Save permissions
vi: Lưu các quyền
