Permission Set (9.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
