Permission Set (9.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Permissions
ast: Permisos
