Permission Set (9.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: Save permissions
gl: Gardar permisos
