Permission Set (9.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: custom
lt: savitas

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises
