Permission Set (9.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas
