Permission Set (9.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Save
nl: Opslaan

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: custom
nl: aangepast

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
