Permission Set (9.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: custom
pl: niestandardowy

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień
