Permission Set (9.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Permission
ro: Permisiune

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile
