Permission Set (9.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Permission
ru: Право доступа

en: custom
ru: дополнительный

en: Save permissions
ru: Сохранить права доступа
