Permission Set (9.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Save
sq: Ruaj

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat
