Permission Set (9.0.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Save permissions
th: บันทึกสิทธิ์
