Permission Spreadsheet (2.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Download
mn: Татах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Format
mn: Бүтэц
