Permission Spreadsheet (2.1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
