Permission Spreadsheet (2.1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Format
nl: Opmaak

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Preview changes
nl: Voorbeeldweergave van aanpassingen

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Module Name
nl: Modulenaam
