Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Utility
ca: Utilitat

en: Module
ca: Mòdul

en: Preview changes
ca: Previsualitza els canvis

en: Permission
ca: Permís

en: Devel settings
ca: Paràmetres del Devel
