Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Module
hr: Modul

en: Permission
hr: Dopuštenje
