Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Download
ast: Baxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Preview
ast: Entever

en: Format
ast: Formatu

en: Filename
ast: Nome del ficheru
