Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Format
el: Μορφή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Module
el: Μονάδα

en: Permission
el: Άδεια
