Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Download
vi: Tải về

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Preview
vi: Xem trước

en: Format
vi: Định dạng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Utility
vi: Tiện ích

en: Permission
vi: Quyền

en: Devel settings
vi: Cài đặt phát triển
