Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Preview
fr: Aperçu

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Utility
fr: Utilité

en: Preview changes
fr: Aperçu des modifications

en: File to import
fr: Fichier à importer

en: Permission
fr: Droit

en: Devel settings
fr: Paramètres de Devel
