Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Format
ku: فۆرمات

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان
