Permission Spreadsheet (8.x-1.0-rc3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Download
os: Рахæсс

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Format
os: Формат

en: Filename
os: Файлы ном
