Permission Spreadsheet (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Preview
ps: مخليد

en: Format
ps: بڼه

en: Permission
ps: اجازه
