Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Format
be: Фармат

en: Filename
be: Назва файла

en: Module
be: Модуль

en: Permission
be: Дазвол

en: Devel settings
be: Налады распрацоўкі
