Permission Spreadsheet (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Filename
fa: نام فایل

en: Module
fa: ماژول

en: Permission
fa: مجوز
